Rośliny i zwierzęta – galeria zdjęć


„Rośliny i zwierzęta, czyli kto mógłby zamieszkać w przydomowym ogrodzie? Istota szlaków migracji i dogodnych siedlisk.”

Na tablicach ogłoszeniowych w czosnowskich szkołach, w Urzędzie Gminy Czosnów oraz w Gazecie Czosnowskiej pojawiło się zaproszenie na warsztaty pt. „Rośliny i zwierzęta, czyli kto mógłby zamieszkać w przydomowym ogrodzie? Istota szlaków migracji i dogodnych siedlisk.”

Dzieci z kilku szkół mieszczących się na terenie gminy Czosnów (w podziale na grupy wiekowe) wyruszyły autokarem wraz z przewodnikami do Puszczy Kampinoskiej. Wszyscy uczestnicy wyposażeni przez organizatora w osobiste zestawy badawczo- dokumentujące, poprzez zabawę, przeprowadzane doświadczenia i zajęcia plastyczne poznawali funkcjonowanie ekosystemów. W ramach warsztatów oraz w celu dalszego rozwijania zainteresowań uczestników, została stworzona interaktywna strona internetowa. Pozwoliła ona na rozwiązywanie zadań tematycznych, zadawanie pytań prowadzącym warsztaty, a także umożliwiła dzielenie się spostrzeżeniami i uzupełnić wiedzę.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności